روش های بسیار جذاب برای تزئین اتاق خواب کودک

تشک رویال اصلی

20 روش بسیار جذاب برای تزئین اتاق خواب کودک

روش های بسیار جذاب برای تزئین اتاق خواب کودک :هیچ وقت برای قدردانی کردن از یک طراحی خوب خیلی زود نیست. کودک شما ممکن است اهمیت ندهد که اتاقش چه شکلی باشد این موضوع بدین معناست که محل نگهداری کودک یکی از آخرین زمان‌هایی است که شما خودتان می‌توانید درمورد آن تصمیم بگیرید، قبل از اینکه آن‌ها به مرحله‌ای برسند که درمورد همه چیز نظر بدهند.

به دور از شوخی، اتاق کودک اولین خانه‌ی بچه‌ی شماست. و فضایی که آن‌ها را وارد این دنیا می‌کند باید به طور اغراق‌آمیزی جالب، ساکت و محیط سرگرم‌کننده‌ای پر از شگفتی‌ها باشد. البته اتاق کودک شما لازم است که برای شما هم راحت و قابل استفاده باشد.

پس به این 20 ایده‌ی اتاق کودک منحصر به فرد، نمونه‌ها و نکته‌ها اجازه دهید تا جریان تزئین شما را هدایت و آسان کنند. مداد رنگی‌های کلاسیک، بی‌رنگی‌های غیرمنتظره و تعبیرهای مدرن پیش روی ماست.

انتخاب یک لامپ جالب

در این اتاق خواب که تاسمین جانسون آن را طراحی کرده است، قسمت‌های نامتناسب – مثل عروسک به شکل مرغابی و صندلی، عکس‌های قاب‌دار و میز کشودار سنتی- یک فضای جداکننده به اتاق می‌دهد که به خوبی رده‌بندی سن  کودک را نشان می‌دهد. برای ایجاد تعادل، او یک لامپ آویز عجیب و غریب انتخاب کرد.

سرمایه‌گذاری در وسایلی با عمر نامحدود

  یک قالی با گل‌هایی که طلایی رنگ  هستند کف اتاق خواب نوزاد  را پوشانده است. این فضا “یک مکان دنج برای تغذیه‌  اواخر شب است، اما یک روز محل خواب فرزند بالغ خواهد شد. وسایل شیک، نامحدود و چندمنظوره همیشه یک سرمایه‌گذاری خوب هستند.

تزیین کردن کمدبچه

استودیو دی‌.بی این گوشه را به یک محل تعویض لباس شاد و سودمند تبدیل کرده که با یک گالری عکس دیواری زیبا، قفسه‌های شناور و قاب عکس حیوان مخملی قاب بندی شده است. انتخاب یک کمد بچه با کشو به جای قفسه‌های باز وسایل ضروری بدنما را از دید خارج کرده و فضا را با یک رنگ زرد خنثی طبقه بندی کرده است.

تشک رویال اصلی

چیدن وسایل جالب

در این طراحی قابل تحسین اتاق کودک از چانگو و کو، قسمت قفسه‌بندی شبیه یک خانه‌ی عروسکی درآمده است. گزینه‌های جالب خیلی زیادی بیرون آن وجود دارد که می‌تواند هرچیز معمولی را به چیزی مهیج و امیدبخش تبدیل کند.

انتخاب یک تخت‌خواب جالب

تخت‌خواب نوزاد شما نباید به رنگ سفید ساده یا چوبی باشد. ما عاشق کناره‌ی مشکی مدرن تخت‌خواب در این اتاق کودک شدیم که آمبراینتریورز آن را طراحی کرده بود. قالی مخملی، کاغذدیواری عجیب و غریب و پرده‌های پلیسه‌‌ی بلند فضا را جداب کرده است. اما مهم‌تر از آن، هرگز محل نگهداری وسایل در اتاق کودک را دست کم نگیرید. سبدها و سطل‌ها گزینه‌ی خوبی هستند و همان‌طور که کودک بزرگ‌تر می‌شود می‌توانند دوباره تغییر کاربری دهند.

تشک رویال اصلی

وارد کردن دو گلایدر

گری میلانعکاس و همسرش جف ریچاردسون دو گلایدر غیرمعمول در اتاق کودکشان دارند. این روش، فرصتی برای داستان جمع خانوادگی است. اگر فضا اجازه دهد، وارد کردن دو صندلی گهواره‌ای یا گذاشتن یک عسلی اضافه- مخصوصا برای والدین دوقلو سودمند است.

انتخاب اثاثه‌ی بادوام

این اتاق کودک داو در مرکز اتاق کودک میلان قرار دارد . نکته‌ی طرفدارانش چیست؟ به مبلمانتان با پارچه‌ی بیرونی یا مواد ضدلک دیگر رومبلی بزنید‌. چون برای مدت طولانی نو می‌ماند. انتخاب چنین فضایی می‌تواند به عنوان یک تخت‌خواب برای مهمان‌های شبانه دوبرابر شود و مکانی برای نشستن باشد، حتی اگر کودکان بازی کنند.

با رنگ جلب توجه کنید

ما در جستجوی استفاده از رنگ‌های پرطراوت و غیرمنتظره‌ای در این اتاق کودک هستیم که استیون اسکلارف آن را طراحی کرده است. پس‌زمینه‌ی سبز هنوز به لطف الگوی عجیب و غریب احساس طراوت می‌دهد و فرش نارنجی-قرمز موجی از انرژی را می‌افزاید. صندلی دسته‌دار کلاسیک و میز تحریر نیز در حال اجرای کار و سبکی برای جمع خانوادگی طولانی است.

تشک رویال اصلی

نصب یک کتابخانه‌ی کوچک

با افزودن کتابخانه‌ی قفسه‌ای شناور کوچک در اتاق خواب کودکتان زمان داستان‌گویی را طولانی‌تر کنید و همه‌ی کتاب‌های مورد علاقه‌شان را در وقت خواب به او نشان دهید. آمبر اینتریرز مجموعه‌ای از کتاب‌ها را طراحی کرده‌ است که تزئین اتاق خواب را دوچندان می‌کند و به  دیوارهای سفید روحمی‌بخشد.

استفاده از قفسه

پتوها و حوله‌ها را با یک قفسه، یک نردبان نگهدارنده یا یک حوله خشک‌کن در دسترس قرار دهید. در این اتاق کودک که طراحان داخلی کامرون روبرت آن را طراحی کرده‌اند. قفسه‌ی چوبی حوله به نمای کلاسیک آن می‌افزاید، گرچه پتوهای زیبا وقت بیشتری می‌دهد تا در ورودی درخشش بیشتری داشته باشند.

تشک رویال اصلی

افزودن یک دیوار نقاشی

استودیو دی.بی دیوار پشت تخت‌خواب نوزاد را با عکس‌های جالب از گوسفند آراسته‌‌اند.(به طور امیدوارانه، آن‌ها خوش شانسی با رویاهای دلپذیر و پر از خواب به ارمغان می‌آورند.) شما نیز می‌توانید با ایجاد یک دیوار گالری از عکس‌های خانواده به احساسات آن بیفزایید.

تشک رویال اصلی
روش های بسیار جذاب برای تزئین اتاق خواب کودک

افزودن ریزه کاری های شخصی

 در این اتاق خواب قابل تحسین که میا بروس و کری گلدفارب آن را طراحی کرده‌ است، هرچیزی به اندازه‌ی کارکردش منحصر به فرد به نظر می‌رسد.) همیشه راحت‌ترین روش موازنه نیست!) این روش عسلی اتاق‌ خواب را مناسب‌تر کرده، اما ریزه‌کاری شخصی جالبی به اسم کودک روی آن اضافه شده است‌. همچنین ما عاشق طرح رنگ‌‌بندی در این اتاق شده‌ایم. مشتریان آن‌ها یک فضای روشن و شاد می‌خواستند، بنابراین طراحان تصمیم گرفتند تا با رنگ مرجانی آن را نمایان کنند. ته رنگ‌های نارنجی آن را از تغییر به صورتی پررنگ حفظ می‌کند.

دیوارها را خودت طراحی کن

از کاغذ دیواری الگودار برای پوشش دیوار عجیب و غریب استفاده کنید. (یا حتی توانایی‌هایتان را محک بزنید و الگوی خودتان را بکشید.) با طراحی امیلی هندرسون این زمینه‌ی حیوانات، اتاق کودک را شبیه سیرک منظم تصویری کرده است.

دستی به سروی اتاق بکشید

چون این یک اتاق کودک است، به این معناست که نیاز دارد تا خیلی عجیب و غریب و ملایم باشد. استودیو دی‌.بی یک رویکرد زاویه‌دارتری با نقاشی دیواری نموداری و آویز هندسی مدرن انتخاب کرده است. جزئیات رنگی و لایه‌ای از اشکال آن را به شکل هندسی مناسبی برای اتاق کودک سرزنده می‌کند.

تشک رویال اصلی

انتخاب یک آویز مناسب

امیلی هندرسون می‌داند که خواب‌های شیرین از قایق‌های بادبانی چوبی کوچکی ساخته شده‌اند. این قایق‌ها، شخصیت و سرزندگی را بدون از بین بردن جذابیت یا جنبه ‌ی تزئینی به آن افزوده است.

تغییر کاربری یک میز کشودار

اگر بودجه‌ی خیلی کمی دارید، قبل از آن که هرچیزی را که تاکنون داشته‌اید مصرف کنید، برای وسایل جدید ریخت و پاش نکنید. در این مکان، امیلی هندرسون یک میز کشودار را با قرار دادن یک تشک تعویض روی ان به میز تعویض لباس کودک تبدیل کرده است.

فضا را شاد کنید

این دیوارهای صورتی و سفید ملایم، به اتاق جریان گرما، راحتی و خوش‌بینی می‌دهد که مانع طاقت فرسا بودن و چیره شدن بر اتاق می‌شود. محل تزئینات را ساده و خنثی نگه‌دارید تا اتاق شبیه یک کنجی برای آرامش باشد. امیلی هندرسون چهارپایه ‌های سنتی و الهام گرفته از طبیعت را اورد تا فضا را کامل کند.

نصب شمع‌دان‌های دیواری

فضای خالی سطوح و رومیزی‌ها را با نصب شمع‌دان دیواری به جای استفاده از چراغ رومیزی آزاد کنید. ما عاشق رنگ زرد این مکان شدیم که چانگو و وکو آن را طراحی کردند.- این رنگ واقعا به دیوارها روشنایی می‌بخشد.

تشک رویال اصلی
روش های بسیار جذاب برای تزئین اتاق خواب کودک

ایجاد یک اتاق کودک با الهام از طبیعت

رنگ‌های آبی و صورتی را فراموش کنید و دیوار اتاق کودکتان را با صحنه‌ای الهام گرفته از طبیعت درست کنید، همان‌طور که امیلی هندرسون در این مکان انجام داده است. درخت‌های پرپشت احساس آرامش و سکون می‌دهد، وقتی لامپ بازتاب آن‌ها را نشان می‌دهد.

 

جهت خرید محصولات خواب به قسمت فروشگاه سایت شرکت رویال مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما
0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.