شناخت بهترین روتختی عروس ها

تشک رویال اصلی

روتختی

شناخت بهترین روتختی عروس ها:معمولا دکوراسیون اتاق خواب عروس، جذاب‌ترین بخش چیدمان جهیزیه است. به نظرتان کدام یک از المان‌های موجود در اتاق خواب چشم گیرتر خواهد بود؟ همان طور که خیلی از شما حدس زده اید، معمولا تخت خواب و به دنبال آن روتختی، عنصر اصلی در این فضاست. ما نیز امروز در این مطلب به بررسی نمونه‌هایی از این روتختی‌ها با توجه به نحوه‌ی دکوراسیون اتاق خواب پرداخته ایم.

دنیای امروز از همه لحاظ با دنیای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ هایمان تفاوت کرده است. دیگر مادری مثل گذشته با دست‌های خودش برای دخترش جهیزیه آماده نمی‌کند! امروزه همه چیز خریده می‌شود. روتختی نیز از این قاعده مستثنی نیست. به لطف طراحان و تولیدکنندگان، تنوع بسیار زیادی برای مشتری‌ها وجود داشته و به طور تقریبی تمامی سلیقه‌ها پوشش داده شده است. بسته به سبک طراحی داخلی تان، رنگ بندی فضا و سلیقه‌ی خود اقدام به انتخاب روتختی خود کنید. روتختی عروس لزوما همانند مدل روتختی دخترانه دارای چین و گل گلی نیست! سبک مدرن سنت‌ها را کنار زده و ساده‌تر و بی آلایش‌تر عمل می‌کند.

۱. مدل روتختی عروس مدرن

اگر طرحی نه چندان شلوغ و نه تک رنگ ساده مدنظرتان است، این نمونه می‌تواند باب میل شما واقع شود. بافت ایجاد شده بر روی پارچه توانسته است طرحی ساده بر روی آن ایجاد کند. رنگ طوسی نیز از آن دسته رنگ‌های خنثی است که مکمل بسیار خوبی برای رنگ‌های دیگر به خصوص صورتی است. ترکیب طوسی در کنار صورتی، اتاق خواب را زنانه‌تر و دوست داشتنی‌تر می‌کند. در حقیقت شما فضایی مناسب برای هر کدوم از زوجین خلق کرده اید. خز مصنوعی نیز در دو رنگ برای تخت خواب استفاده شده است. به طور کلی خز نوعی تجمل و در عین حال گرما را به محیط بخشید و یک گزینه‌ی محبوب برای طراحان داخلی به شمار می‌آید.
تشک رویال اصلی

۲. مدل روتختی عروس رنگارنگ

اگر اهل هنر و موسیقی هستید و به وجود یک دنیای رنگی اعتقاد دارید، ما این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم! معمولا افرادی که علاقه‌ی زیادی به گل‌ها و رنگ‌ها دارند این علاقه و میل را در زندگی خود حتی دکوراسیون منزلشان بروز می‌دهند. انتخاب چنین روتختی شادی می‌تواند محیط شما را شاد و سرزنده کند، اما باشد در نحوه‌ی استفاده از این رنگ‌ها اعتدال را فراموش نکنید. در واقع بهتر است حسی از طبیعت درونتان را به محیط تزریق کنید و محیط را در رنگ‌های شلوغ و تند غرق نکنید. به باقی وسایل به کار رفته، رنگ و فرمشان دقت کنید.
تشک رویال اصلی
روتختی

۳. مدل روتختی عروس ساده

بهتر است به دنبال تهیه یک ست روتختی برای منزل نوعروس باشید. کلا همه چیز وقتی در هماهنگی کامل با یک دیگر باشند نتیجه‌ی مطلوبی در بر خواهد داشت؛ بنابراین هنگام انتخاب روتختی به ملحفه، بالش و … نیز فکر کنید. نمونه‌ی آورده شده یک نمونه‌ی بسیار خوب برای افرادی است که به دنبال سادگی و کمی تنوع به طور هم زمان اند. طرح پارچه‌ها با وجود سادگی، وقتی در کنار رنگی شادتر به کار رود، انرژی لازمه را به محیط تزریق کرده  و در عین حال فضا را از کسل کننده بودن به دور می‌کند.
تشک رویال اصلی
روتختی

۴. مدل روتختی عروسکی

این گونه مدل‌ها معمولا برای نوعروس‌ها بیشتر انتخاب می‌شود. زیرا حالت و طرح پف دارش کنایه‌ای از لباس عروس داشته و اگر با رنگ سفید به کار روند این حس بیشتر القا خواهد شد. شما هم با دیدن این عکس، حس زندگی را در آن احساس کردید؟ به ترکیب رنگ‌های روشن آن به خوبی بنگرید. به کاغذ دیواری آن بنگرید. به تمام جزییاتی که باعث می‌شوند یک کلیت بی نظیر خلق شود به خوبی بنگرید. جزییات هستند که کل را خلق خواهند کرد
تشک رویال اصلی
روتختی

۵. مدل روتختی عروس  گل برجسته دار

این مدل روتختی‌ها جدیدتر نمونه‌های ساده‌ی آن است و طرفداران خاص خود را داراست. اکثر افراد علاقه دارند هنگامی که مهمان دارند از چنین روتختی‌هایی استفاده کنند و برای دیگر موارد از یک روتختی دم دستی‌تر استفاده می‌کنند. رنگ بنفش روشن و یا یاسی از آن دسته رنگ‌های محبوب برای اتاق خواب عروس است که نه مانند رنگ صورتی دخترانه‌تر است نه مانند رنگ‌های سرد بی روح. به نحوه‌ی ترکیب رنگ فضا دقت کنید. رنگ‌های اصلی به کار رفته در آن شامل سفید، کرم، بنفش، طوسی، آبی-بنفش می‌شود. شما نیز می‌توانید با کمی حوصله و سلیقه همین پالت رنگ را در اتاق خواب خود ایجاد کنید.
تشک رویال اصلی
روتختی

۶. مدل روتختی عروس حاشیه دار

یکی از شیک‌ترین مدل‌های موجود، روتختی‌های حاشیه دار ساده است. این طرح‌ها شما را هیچ گاه خسته نخواهند کرد و همیشه روی مد خواهند بود. به تصویر بالا نگاه کنید؛ انتخاب این ترکیب رنگی محیط را بازتر و بزرگ‌تر نشان داده و حس سبکی به فضا می‌دهد. اگر از این ایده استقبال می‌کنید، با الگو برداری درست از آن، اتاق خواب خودتان را به این شکل دیزاین کنید. تنها نگرانی که شاید داشته باشید، کثیف شدن رنگ روشن آن است. اما زیبایی رنگ‌های روشن را به هیچ وجه نمی‌توان انکار کرد.
تشک رویال اصلی
روتختی عروس ها

۷. مدل روتختی عروس گلدار

طرح‌های گلدار معمولا مورد پسند بسیاری از نوعروسان بوده و به سراغ طرح‌های گلدار می‌روند. نکته‌ی قابل توجه انتخاب رنگ رو تختی است. اگر به سراغ رنگ‌های خاص‌تر همانند آجری هستید، باید مهارت کافی در دکوراسیون باقی فضا به خرج داده و بتوانید یک کلیت هماهنگ و متعادل را خلق کنید. از طرفی این رنگ از آن دسته رنگ‌های سنگین و لوکس است که اگر می‌خواهید برای چنین فضایی استفاده کنید، باید استایل وسایل انتخابی در راستای هماهنگی با آن قرار داشته باشد.
روتختی عروس ها
منبع:ستاره
جهت خرید محصولات خواب به قسمت فروشگاه سایت شرکت رویال مراجعه فرمایید.
دیدگاه شما
0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.