بهترین تشک برای دیسک کمر

تشک رویال اصلی

خرید تشک طبی برای دیسک کمر

بهترین تشک برای دیسک کمر :خرید تشک طبی برای دیسک کمر خواب یک فرصت مناسب برای بهبود و تازه سازی بدن است ، اما برای بسیاری از افراد ، زمان استراحت در رختخواب گرفتار درد کمر می شوند. افرادی که دچار کمردرد هستند ، ممکن است خواب با کیفیتی نداشته باشند و خوابیدن در وضعیت نامناسب می تواند به کمردرد صبحگاهی منجر شود. داشتن تشک مناسب می تواند به هر دو مورد کمک کند. برای افرادی که قبلا از مشکلات کمر رنج می برند ، یک تشک با کیفیت اغلب می تواند تسکین معنی داری ایجاد کند و به آنها اجازه دهد خواب عمیق تری را تجربه کنند. برای همه افراد ، تشکی که باعث تراز شدن ستون فقرات می شود می تواند از شروع درد کمر جلوگیری کند.

هر چند اغلب ، یافتن تشک ایده آل در دریایی از تشک های دارای درجه کار ساده ای به نظر نمی رسد. با وجود صدها محصول در بازار ، خرید تشک جدید می تواند بسیار طاقت فرسایی باشد. راهنمای ما برای تهیه بهترین تشک ها برای کمر درد روند کار را ساده می کند.

چه عواملی باعث ایجاد دیسک کمر می شوند؟

بیشتر افراد نمی توانند علت دقیق دیسک کمر خود را پیدا کنندبرخی معتقدند که این امر ناشی از بلند کردن اجسام سنگین ، تحمل بیش از حد وزن ، داشتن یک کار فیزیکی سخت و یا داشتن تمایل ژنتیکی به دیسک های کمر شده استبرای کسانی که دیسک کمر دارند ، آنها اغلب موارد زیر را تجربه می کنند:

1. درد دست یا پا

2. بی حسی یا سوزن سوزن شدن

3. ضعیف شدن عضلات

این موارد می تواند مشکلات شدیدی ایجاد کند و اگر احساس سوزن سوزن شدن ، بی حسی یا ضعف دارید ، باید با پزشک خود مشورت کنید تا دیسک کمر شما مشخص شود

دیسک کمر چیست؟

ستون فقرات شامل مهره های منفرد با کوسن های لاستیکی در میان است که “دیسک” نامیده می شونددیسک ها به عنوان کمک فنر عمل می کنند و باعث انعطاف پذیری ستون فقرات می شوند . دیسک کمر زمانی اتفاق می افتد که هسته از طریق پارگی در حلقه تا حدی برآمده شود.

دیسک ها بیشتر در ناحیه کمر وجود دارد ، اما ممکن است در گردن (ستون فقرات گردنی) نیز اتفاق بیفتددیسک کمر نتیجه بیماری دیسک تحلیل برنده استاین از فرسودگی مداوم اتفاق می افتدبا افزایش سن ، دیسک ها از انعطاف پذیری کمتری برخوردار می شوند و مستعد پاره شدن می شوندبلند کردن یک جسم سنگین با عضلات پشت به جای پاها می تواند باعث دیسک شود.

تشک رویال اصلی
بهترین تشک برای دیسک کمر

چه چیزی تشک را برای دیسک کمر مناسب می کند؟

هنگامی که تشخیص داده شدید و تحت معالجه قرار گرفتید ، مهمترین کاری که تشک شما می تواند انجام دهد این است که ستون فقرات را در موقعیت صحیح خود قرار داده و راحتی خواب شبانه شما را فراهم کند.

استحکام چگونه می تواند بر ستون فقرات شما تأثیر بگذارد؟

بهترین تشک ها برای ستون فقرات شما به طور کلی تشک های حمایتی هستند ، در حالی که نقاط فشار را تشدید نمی کنند. انواع مختلف بدن به استحکام تشک متفاوت نیاز دارنداگر سنگین تر هستید ، یک تشک نرم مشکلات دیسک کمر شما را تشدید می کند.  سطح سفتی متناسب با وضعیت خواب و نوع بدن را برای خرید تشک مناسب خود هدف قرار دهید.

در ادامه ، برخی از تشک های را که برای دیسک کمر مناسب است شرح داده ایمما پزشک نیستیم ، بنابراین در مورد انتخاب خود حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

تشک ها باید پشتیبان باشند، نه اینکه فقط سخت باشند!

این افسانه قدیمی وجود دارد که تشک های محکم یا سخت همان چیزی است که شما برای مراقبت از پشت خود نیاز دارید. برخی از متخصصان هنوز تشک های محکم را به کسی که درد کمر دارد توصیه می کنند. در حقیقت ، انجمن جراحی های دستی انگلیس و شورای خواب از جمله کسانی هستند که می گویند تشک حمایتی همان چیزی است که شما نیاز دارید.

شما باید تشکی پیدا کنید که از شما پشتیبانی کند به گونه ای که به ستون فقرات شما “تراز بندی صحیح” بدهد .
اینگونه نیست که یک تشک نرم یا محکم یا تشک بسیار ارتوپدی محکم برای همه مناسب باشد ، زیرا میزان فشاری که به فنرها یا کف می دهید بر حسب وزن و ساخت شما متفاوت است. مطمئناً یک تشک محکم برای بسیاری از افراد که کمردرد دارند مناسب است اما به همین سادگی نیست که بگوییم برای همه مناسب خواهد بود.

هنگام فهمیدن اینکه به کدام استحکام تشک نیاز دارید ، دو نکته اصلی را باید در نظر گرفت:

به عنوان یک قاعده کلی ، یک فرد سبک تر به تشک نرم تری نیاز دارد تا بتواند به خوبی پشتیبانی شود ، در حالی که یک فرد سنگین وزن تر به تشک محکم تری نیاز دارد.

افرادی که بیشتر اوقات به پهلو می خوابند به تشک هایی کمی نرم تر از افرادی که به جلو یا پشت می خوابند نیاز دارنداگر افرادی که به پهلو می خوابند از تشک بسیار محکم استفاده می کنند ، ممکن است فشار زیادی به شانه ها و باسن آنها وارد کنند.

تست خواب تشک قبل از خرید عاقلانه است

امتحان تشک قبل از خرید آسانترین راه است. به معنای واقعی کلمه هزار تشک در بازار وجود دارد ، از جمله بسیاری از تشک های به ظاهر یکسان با چندین نام متفاوت وجود دارند. بنابراین ، زمانی که شما به یک نمایشگاه بزرگ تختخواب می روید سعی کنید تشکی را که مناسب است انتخاب کنید.

مشکلات کمر شکایت رایجی استبا گذشت زمان ، ستون فقرات از انعطاف پذیری کمتری برخوردار شده و در معرض آسیب قرار می گیردکشیدگی عضلات ، پارگی و شکستگی ممکن است رخ دهدبیش از 65 میلیون آمریکایی از کمردرد رنج می برند که اغلب ناشی از دیسک کمر استبرخی موارد کمردرد به خودی خود بهبود می یابند ، اما بدون حمایت مناسب از ستون فقرات ، درد می تواند با گذشت زمان تشدید شود.

بهترین تشک برای دیسک کمر تشکی است که ترازبندی ستون فقرات را حفظ می کند و تجمع فشار را برطرف می کندفشار کمتر باعث کاهش درد و بهبود کیفیت خواب می شود.

آیا موقعیت خواب در بهبود دیسک کمر نقش دارد؟

از نظر بسیاری از افراد خوابیدن به پشت بهترین حالت خواب برای کسانی که دیسک کمر دارندخوابیدن به پشت ، پشت بدن را در وضعیت خنثی نگه داشته و ستون فقرات را مرتب می کند برخی از خطرات خوابیدن به پشت شامل خروپف و ایجاد آپنه خواب استآپنه خواب ممکن است هنگامی ایجاد شود که جاذبه زمین باعث فرو ریختن بافت نرم در پشت گلو شوددر صورت عقب افتادن زبان و انسداد مجاری تنفسی نیز می تواند ایجاد شود.

برای خوابیدن به پشت به یک تشک متوسط تا محکم برای مهار باسن و تقویت پشتیبانی کمر نیاز دارند.

خوابیدن به پهلو

خوابیدن در پهلو رایج ترین حالت خوابیدن و سالم ترین حالت استخوابیدن  به پهلو باعث تنفس بهتر ، سلامت قلب را بهبود می بخشد و ریفلاکس اسید را کاهش می دهدقرار دادن بالش بین زانوها باعث کاهش فشار در باسن می شود.

بهترین تشک برای خوابیدن به پهلو دارای سطح نرم تا متوسط استاین استحکام تسکین فشار در شانه ها و باسن را به حداکثر می رساند.
تشک رویال اصلی
بهترین تشک برای دیسک کمر

خواب ترکیبی

خواب  ترکیبی یعنی اینکه موقعیت های خواب را هر شب تغییر می دهند کسانی که موقعیت خواب خود را تغییر می دهند از مزایایی مانند ستون فقرات خنثی و بهبود سلامت قلب برخوردار هستندبا این حال ، آنها نیز با کمبودهایی مانند کمر درد و خروپف روبرو هستند.

این افراد بهترین راحتی را روی یک تشک متوسط پیدا می کننداین سطح استحکام حتی راحتی و پشتیبانی را برای هر موقعیت خواب فراهم می کند

تشک رویال اصلی
خواب ترکیبی

خرید تشک طبی برای دیسک کمر

هر نوع تشک حس متفاوتی دارد. برای فردی که دیسک کمر دارد ، مموری فوم و لاتکس بهترین گزینه ها هستند. این تشک ها با کانتورینگ بدن نقاط فشار را تسکین می دهد و به طور مداوم از ستون فقرات پشتیبانی می کنند.

تشک رویال اصلی
بهترین تشک برای دیسک کمر

تشک مموری فوم

تشک های مموری فوم برای کانتورینگ بدن به ویژه در مناطق تجمع فشار ، مانند شانه ها و پهلوها بسیار مفید است. تشک های مموری فوم همچنین انتقال حرکت را کم کرده و حرکت را محدود می کنند.

بهترین تشک برای دیسک کمر

تشک لاتکس

لاتکس دارای ویژگی های مشابه با فوم  ، مانند کانتورینگ و محدود کردن حرکت است. تشک های لاتکس به دو شکل مصنوعی و طبیعی تولید می شوند. لاتکس مصنوعی از طریق یک فرآیند شیمیایی ساخته می شود. ماندگاری کمتری دارد و بوی خارج گاز بیشتری تولید می کند. در مقابل ، لاتکس طبیعی از شیره درخت لاستیک ایجاد می شود. لاتکس طبیعی گرانتر است زیرا ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مواد دارد.

تشک رویال اصلی

تشک هیبریدی

تشک های هیبریدی مزایای دو تشک لاتکس و مموری فوم را در یک تشک ترکیب می کنند. مموری فوم یا لاتکس باعث کاهش فشار و کم کردن حرکت می شود.

تشک های هیبریدی باعث افزایش کانتور در اطراف بدن می شوند و پشتیبانی کمری اضافی دارند.

تشک های هیبریدی گران قیمت هستند و دارای لایه های بیشتری نسبت به انواع دیگر تشک ها هستند.
تشک رویال اصلی
بهترین تشک برای دیسک کمر

تشک مموری فوم برای دیسک کمر مفید است؟

تشک مموری فوم و لاتکس بهترین انتخاب برای دیسک کمر استهر دو دارای خواص انطباق عالی هستند که فشار را کاهش داده و به بدن می رسندبعضی از مدلها ممکن است شامل سیستمهای پشتیبانی منطقه ای برای کاهش فشار حتی باشند.

آیا تشک بد می تواند باعث دیسک کمر شود؟

تشک بد لزوما باعث ایجاد دیسک نمی شود ، اما تشک های بد روند بهبودی را کند می کنند و خوابیدن با دیسک کمر را سخت می کنندبرای بهترین پشتیبانی از پشت ، تشکی با فناوری های منطقه بندی شده می خواهید تا ستون فقرات را در وضعیت سالم نگه دارد و از ناراحتی جلوگیری کند.

بهترین حالت خواب برای افرادی که دیسک کمر دارند چیست؟

اگر دیسک کمر دارید ، پیشنهاد می کنیم به پهلو بخوابید و پاها را خم کنیدخوابیدن در وضعیت جنین باعث کاهش استرس در ستون فقرات می شود و به شما امکان می دهد استراحت عمیق و طراوت داشته باشید.

متخصصان ارتوپد چه تشکی را برای دیسک کمر توصیه می کنند؟

متخصصان عمل جراحی تشک ها را به صورت موردی توصیه می کنند ، بنابراین آنچه آنها برای یک بیمار توصیه می کنند ممکن است با آنچه برای بیمار دیگر توصیه می کنند متفاوت باشدبه هر حال ، به طور کلی ، متخصصان طبابت تشک های متوسط را برای کسانی که کمر درد و دیسک دارند توصیه می کنند زیرا در حمایت از ستون فقرات و تسکین دردها بهترین هستند.

منبع :aghayetoshak.com

جهت خرید محصولات خواب به قسمت فروشگاه سایت شرکت رویال مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما
0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.